La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1437 Culés

konto usunięte

1

Powiem szczerze że zaczynam się lekko niepokoić jeśli chodzi o transfery Barcy.Ja zdaje sobie sprawę,że jest dopiero początek okienka transferowego,ale tak naprawdę nie licząc Deulofeu nikogo nie zakontraktowaliśmy.Był wielki szum z Verrattim temat ucichł jakoś.Była mowa o Dembele temat ucichł.A zaczęły się pojawiać doniesienia typu Paulinho czy Lima czy też śmieszna sprzedaż Tello za 4 melony do Betisu.Patrząc jeszcze na sprawność naszego zarządu to boje się,że może być ciężko o wzmocnienia.Żeby było jasne ja liczę,że dokonamy sensownych wzmocnień,ale to co ostatnio się dzieje nie napawa optymizmem.I dodam jeszcze,że było również zamieszanie z Coutinho też temat ucichł.

konto usunięte

24

@Tito545 ."Ja zdaje sobie sprawę,że jest dopiero początek okienka transferowego,ale tak naprawdę nie licząc Deulofeu nikogo nie zakontraktowaliśmy."

To bardzo dziwne, skoro okienko jest otwarte od wczoraj.

0

@Tito545 Słowo klucz "jest dopiero początek okienka transferowego"
A poza tym szum w mediach- nie równa się- postępy w sprawie transferów, bardzo prawdopodbne że prowadzimy negocjacje ale media o tym nie wiedzą

0

@Tito545 Faktycznie doniesienia o Paulinho i Limie się zaczęły pojawiać. Przez dwa, trzy dni, teraz znowu nic o tym nie mówią.

konto usunięte

0

@tristan87 OK może fakt ale patrząc na nasz zarząd mam obawy i każdy znający ten zarząd jako kibic może mieć te obawy.Juz zapomnieliście co było w zeszłym sezonie ?? Kupna Alcacerów,Gomesów itd wielkie zachwyty a jak się skończyło ? Tym że Real obronił LM i zdobył majstra to chyba kibic FCB ma prawo się martwić o transfery

konto usunięte

0

@Tito545 Nie wiem jakim cudem Ty przeszyłeś bana na transfery.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?