- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 959 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
20 odpowiedzi
RanDiFCB
0
@AlexDark00 nigdzie nie powiedziałem że proste, rząd dyma mini i małych nawet średnich... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 959 Culés
10
Obserwujemy zmianę nastrojów wśród kibiców Barcy. Grupa nigdy nie była jednorodna, ale teraz wyodrębniły się dwa obozy: zwolennicy Ceballosa i przeciwnicy jego transferu. Wynika to prawdopodobnie z wieku poszczególnych kibiców. Nie przemawia do mnie argumentacja - "błędy młodości", "kto z was taki nie był?", "Ceballos może uratować naszą pomoc". Inaczej niż czysty makiavelizm nazwać tego nie można. O Ceballosie słyszymy raptem 2 tygodnie. Wcześniej uchodził za jednego z wielu utalentowanych zawodników. Tak reagują masy. Podobne zjawisko obserwowaliśmy w przypadku Kapustki, choć to nieco inny kaliber. Należę do tej grupy przeciwników transferu Ceballosa. Już pomijam fakt, że trzeba nie mieć honoru lub dumy, by kontraktować młodego zawodnika, który 5 lat temu życzył śmierci kibicom z Katalonii, ale chociażby z uwagi na to, że jesteśmy Barcą i przyświecają nam inne wartości niż Realowi Madryt. Jeden Ceballos nie sprawi, że Real zdominuje Barce. Budujmy skład w oparciu o dawanie szans wychowankom. Nie poniżajmy sie tłumacząc jego frustracje młodością, bo wiekszosc z nas takich rzeczy nie robiła w jego wieku. To nie jest normalne. Jeśli tak bardzo zależy Wam na pucharach, to kibicujcie Realowi. Oni mają w tyłku szacunek do legend, oni nie mają problemu w podbieraniu zawodnikow Atletico czy swego czasu, Barcelonie.
1
@al Fayed Tak jest, on zablokuje rozwój takiego Alenii.
0
@al Fayed Oczywiście Ceballos nie powinien przejść do Barcy. Co do podbierania zawodników to działa to w obie strony. Jeśli miałeś na myśli Figo to przypomnij sobie kto był trenerem Barcelony w zeszłym sezonie.
0
@uniqalny Rzekome nagabywanie Messiego, Neymara czy swego czasu Inieste? Poza tym Figo był gwiazdą, a Enrique mało znaczącym zawodnikiem.
0
@al Fayed Mnie najbardziej boli to , że takie dwie perelki jak Ceballos i Asensio będą grać w realu.
0
@kkbarca Takich pereł będzie jeszcze wiele. Illaramendi też miał być perłą, a Isco umiejętnosciami zjada 3/4 topowych pomocników, ale co z tego jak dostaje minuty z Granadą?
0
@al Fayed "rzekome" - ot co. Podobno Barcelona chciała Isco no i co z tego? Jakiś klub z Niemiec wysłał ofertę Cristiano że dostanie darmowe piwo do końca kariery. Rzekomo Hitler żyje (ma tylko 118 lat). Rzekomo rzekomo...
0
@uniqalny Dzień dobry, znudził się notatnik?
1
@al Fayed Druga sprawa wątpię , że przyjdzie do Barcelony według mnie wybierze raczej Real.
1
@al Fayed Czyli brakło argumentów.
0
@al Fayed Nie wiem skąd masz tą statystyke że "większość z nas takich rzeczy nie robiła w jego wieku". Tym bardziej nie rozumiem "jakich rzeczy" bo to brzmi jakby handlował narkotykami a on po prostu jako gimbus udawał kozaka w necie. Co do samego transferu możnaby dyskutować bo mamy wychowanków którzy nie dostali jeszcze pełnoprawnej szansy jak np. Denis Suarez. Ale na pewno nie skreślałbym tego chłopaka przez to co napisał A) 5 lat temu, B) gdy był gimbusem a nie dorosłym facetem C) Nie był zoobowiązany regulaminem La Massi tak są jak nasi wychowankowie którzy ponieśliby za to kare.
0
@uniqalny Jakich argumentow? Procz Iniesty wszystko potwierdzone, ihala przyjacielu ;)
0
@dontripe Gimbus? To określenie naszych czasów. Ja gimbusem nie byłem, choc robilem rozne infantylne rzeczy. Nie zmienia to faktu, ze te jego - jak ładnie przedstawiasz - glupie rzeczy, to jawna obraza kibicow naszego klubu, to wyrazenia przepelnione dziecieca fantazją i nienawiscią. Jesli robiles tego typu rzeczy w jego wieku - to szczerze wspolczuje.
1
@al Fayed Nie mówie że to nie była obraza kibiców itp. itd. Nie w tym rzecz. Rzecz w tym że mając 14-15 lat nie każdy jest na tyle dojrzały by zdawać sobie sprawe z tego co mówi a już tym bardziej co pisze w internecie, przykładów jest mnóstwo na tej stronie czy też Realu. To że Ty tak nie robiłeś w tym wieku nie znaczy że każdy tak nie robił. Ostatnie zdanie niepotrzebne, to że potrafie postawić się na czyimś miejscu to tzw. empatia a nie znak że ja tak robiłem.
0
@dontripe Doskonale Cię rozumiem, ale myślę, że i ty rozumiesz moje stanowisko. To nie jest tak, że kieruję się jakąś wyimaginowaną dumą. Po prostu nie chciałbym w klubie zawodnika o takiej osobowości. Pisałem o tym wcześniej - to, że już nie będzie pisać takich rzeczy nie oznacza, że całkowicie zmienił swoje poglądy/osobowość. Poza tym kibice z Katalonii są nieco bardziej wrażliwi i jego ewentualny transfer mógłby spotkać się z nienawiścią wsteczną. Jak już Gomesa wyśmiewają na forach (również Katalońskich), to co dopiero mówić o Ceballosie.
0
@al Fayed Niezła przedmowa, myślę że nastolatki zmienia po nim zadanie. Szczególnie przez to wypowiedzi, napisane to jest tak jakbyś miał to wygłosić przed zarządem Barcy przed jakaś ważna decyzja.
Podbieranie zawodników? Wyższe wartości? Barca i Real są w tym samym worku, otwórz oczy.
0
@Anubis O, kolejna podszywka ;)