La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1539 Culés

konto usunięte

3

Oby kolejność na starcie dzisiejszego wyścigu się nie zmieniła.Bardzo liczę że Lewis i Valtteri nie wykombinują czegoś.Do boju Merce :D

konto usunięte

10

@Tito545 Chyba kpisz.. Forza Scuderia Ferrari!

5

@Tito545 Uważaj za kim trzymasz bo teraz nagle wszyscy zaczęli kibicować Vettelowi a jak wygrywał wyścig w wyścig i zdobywał tytuł za tytułem to wszyscy mieli go dość i pluli jadem na niego, ale jak widać pamięć ludzka jest krótka. PS. Trzymam za tymi co Ty :-)

konto usunięte

0

@barceloonka92 Wolę Kimiego. SF od początku zainteresowania F1 obok Kubicy mnie najbardziej interesowały.

konto usunięte

2

@barceloonka92 Ja Mercedesowi od dawna kibicuje także sezonowcem nie jestem w tej kwestii.Na razie w miarę Ok bo Lewis prowadzi :D

0

@LinekPark Ja bardziej patrze na zawodników niż zespoły. Bo to jednak głównie zawodnik zdobywa tytuły i wygrywa wyścigi. Jak kogoś nie lubię to nie umiem mu kibicować tylko dlatego że jeździ w tym czy innym zespole. A widzę masę osób, które jak Vet wygrywał i rządził i dzielił to ile bylo wyzwisk pod jego adresem a teraz nagle zmienili zdanie. Chorągiewki a nie ludzie a tacy są najgorsi.

0

@Tito545 To wszystko na swoim miejscu :-) byle do końca.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?