La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 845 Culés

8

Jak dla mnie to plota z Ronaldo to jest świetna gierka Crisa o nowy, wielki kontrakt. W wieku 32 lat to jest jego tak naprawdę ostatnia szansa żeby podbić sobie zarobki, po sezonie sukcesów napewno chce wywrzeć presje na klubie, bo w następnych latach takiego kontraktu nie dostanie, będzie za stary. Poza tym CR7 jest zbyt ambitnym gościem żeby odchodzić z klubu będącego na szcycie gdzie ma zapewnione trofea drużynowe jak i indywidualne (Real jest świetny jako drużyna, a trofea indywidualne są kierowane do jednego zawodnika, w Realu Ronaldo nie ma kogoś takiego jak Messi w Barcy- Suarez, Neymar, który mógłby mu odebrać np. Złotą Piłkę). A jeszcze slyszałem ze chęć odejścia Cristiano z Realu to okazja do zarobku i możliwośc kupienie kogoś młodego za niego... Marketingowo napewno na plus nie wyjdą sprzedając go, CR7 to jest największa marka w piłce nożnej (pod względem marketingowym oczywiście), nawet jakby odszedł za 200mln (?) to RM na dłuższą mete wyjdzie na minus. A te komentarze (głównie tutaj) że Ronalod tylko blokuje Real, no nie wiem czy facet regularnie strzelający 40+ bramek na sezon jest blokadą, potrafi nic niegrać i strzelić hat-tricka, to jest jego geniusz i daje Realowi BARDZO dużo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?