La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1506 Culés

0

Wracając do tematu skrzydłowego i formacji atakującej. Uważam, że powinno być 5 nominalnych napastników. MSN wiadomo i teraz tak. Suarez jest nie do ruszenia, nawet w trakcie meczu raczej nie zmienia się napastnika. Dałbym więcej pograć Paco i mamy świeżego Luisa oraz w miarę zadowolonego Paco. No i szkszydłowy... U Turana najbardziej brakowało mi błyskotliwości i szybkości. To nie jest koleś, który wejdzie i zmieni obraz gry. Na ławkę też się nie nadaje, bo Neymar ma dopiero 25 lat i świetną wydolność, nie opłaca się trzymać Turana po prostu. Nie powinno być dwóch skrzydłowych rezerwowych, bo na ławce zrobi się ciasno.Uważam, że klub powinien szukać prawonożnego młodego skrzydłowego. Musi być szybki, dobrze grać 1 na 1 i mieć dobre zejście do środka. Szukałbym bardziej zmiennika dla Messiego, przede wszystkim dlatego, bo ma już 30 lat. Neymar nie powinien mieć zmiennika, czyli nie powinno być gościa, który gra na 100% jak nie ma Neymara. Na jego pozycji może zagrać skrzydłowy o ww. profilu lub Denis np. To był ze zmiennikami największy problem. Sandro na skrzydło się nie nadawał, Turan nie ma błyskotliwości, w tym sezonie Lucho też nie miał kogo wpuścić i wrzucał na skrzydło Paco, ale to nominalny napastnik. Myślę, że najwyższy czas to zakończyć. Wolę jednego pewnego kolesia niż dwie "zapchaj dziury"( jako zapchajdziury rozumiem trójkę Paco-Munir-Sandro, którzy grali na skrzydle z konieczności).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?