- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1315 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
144 odpowiedzi
MirusAmisz
34
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
LAMC_10
3
Jak córka to Maja, jak syn to Leon.
30 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1315 Culés
2
Pomysł z Dembele od samego początku wydawał mi się co najmniej nieprzemyślany. Wiadomo, fajny, młody dzik na prawej flance to byłoby coś, ale Messi w pomocy to jedna wielka dziura, do tego Busi za jego plecami, to nie miałoby szans na powodzenie.
7
@dge21 To prawda. W 4-3-3 stworzonym pod naszych zawodników miejsca dla Dembele absolutnie nie ma, a w 4-2-3-1 teoretycznie jest, ale skład jest wtedy zbyt ofensywny i niezrównoważony. W takim systemie "10" musi się wracać, bo po prostu gra się 4. napastników i kończy się to jak u Beniteza. W dodatku jakoś nie sądzę, by Ernesto zmienił formację.
0
@dge21 Jak sie madrze ustawi zespol to nie bedzie dziury. 3-4-3 albo 3-3-1-3 i jazda. W obu formacjach Messi jako klasyczna 10/falszywa 9. Ale to tylko marzenia bo nie sadze bysmy kupili Dembele.
0
@dge21 W Realu też niby nie ma miejsca na bale, isco, morate i asensio a jakoś przy mądrej rotacji grają. Nie możemy patrzeć tylko na pierwszy skład muszą być też dobrzy zawodnicy na zmianę ewentualnie walkę o pierwszą 11