La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1632 Culés

26

Real jako pierwszy zespół w historii obronił Ligę Mistrzów i dołożyli do tego triumf na krajowym podwórku, super osiągnięcie, które na pewno zostanie zapamiętane w historii futbolu na zawsze bo to coś wielkiego, ale kurczę nie dajmy się zwariować i wmówić sobie, że po tych ostatnich sukcesach jak to niektórzy trąbią, że to najlepsza drużyna ostatnich kilkunastu czy kilkudziesięciu lat itp. bo obronili LM...
Barca wygrywała LM, La Ligę, CDR, KMŚ, Superpuchar Hiszpanii i Superpuchar Europy (6 pucharów !!!) w jednym sezonie (KMŚ rozgrywane są już w sezonie kolejnym), już nie wspominam o trypletach, których Real nigdy na oczy nawet nie widział chyba, że w telewizji oglądając świętującą Barcę. Należy im się wielki szacunek i podziw za to co zrobili w tym sezonie, ale takie wywyższanie Realu na tle innych drużyn, które dokonały również wielu wspaniałych rzeczy w historii futbolu jest przynajmniej dla mnie totalnie śmieszne ;D

10

@bixmix Jeszcze na początku sezonu Real był w cieniu Barcelony. Od kilku dni nagle stali się najlepszą drużyną wszechczasów.
http://i1.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/353/279/e31.jpg

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?