La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1551 Culés

0

Bellerin vs Semedo
Wczorajszy artykuł był napisany tak, że wierzę w każde słowo. Bellerin priorytetem, Semedo alternatywą. Myślę, że jeden z nich dołączy do Barcy, ale obstawiam, że będzie to Bellerin. Perspektywa gry w Barcy, z m.in. Messim i Iniestą oraz zagwarantowany pierwszy skład są w mojej ocenie zbyt kuszące, do tego jest wychowankiem, na pewno darzy Barcę duża sympatią. Który jest lepszym wyborem-nie wiem. Na pewno bardziej podoba mi się Semedo, ale ta liga portugalska... Nawet jak Bellerinowi nie wyjdzie, to mają wytłumaczenie, bo przecież gra w dobrej lidze, wychowanek itp. Za dużo było nieudanych transferów i myślę, że nie podejmą takiego ryzyka z Semedo(choć jego chętniej widziałbym u nas). W Bellerinie denerwują mnie te wywiady- może sobie Arsenal i Arsena lubić i szanować, w końcu dali mu szansę, ale Barca go wychowała i wypowiedzi "Gdy Barca zadzwoni nie odbiorę" nie powinny mieć miejsca. Gdy jednak przyjdzie Bellerin nie będę szkalował, że zarząd itp. Ciężko o lepszą opcję, a za nim przemawiają mocne argumenty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?