La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1560 Culés

2

Jest mi wstyd- dzisiaj i za każdym razem gdy sukces odnosi Real, nie dlatego że wygrał Real- brawo, gratulacje, byli najlepsi, mam nadzieje że w następnym sezonie to my będziemy góra... wstyd mi jest za "kibiców" Barcelony, ludzi niepotrafiacych pogodzić się nawet nie z porażkami, a sukcesem innych, czasami jest wstyd być kibicem Barcelony, bo twoja opinia jest wyrabiana przez tych którzy wiedzą najmniej a najwięcej się wypowiadają- obrażają, płaczą... teraz gdzie nie spojrzę to widze wyzwiska kibiców Barcy i Realu (którzy są tacy sami), czasami odechciewa się kibicować, bo gdy moja drużyna osiągnie sukces- jesteś wyzywany, że na farcie, że dzięki sędziom, że i tak jesteś gó***, jak rywal osiągnie sukces to jesteś wyzywany że frajer, boli? ma boleć, że mam chować się do jaskini, że kibicuje nieudacznikom.
Oczywiście nie mówie o wszystkich, mówie o znaczym procencie tych tzw "kibiców" będacych dookoła.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?