La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1503 Culés

0

No powiem tak. Real jak to Real. Po raz kolejny udowadnia, że w ich ostatnich sukcesach dużą rolę miało szczęście, a drużyna sama w sobie grała średnio. Również z tego powodu nie chcę, żeby wygrali. O Barcy Guardioli to można piosenki pisać, a Real... Trochę jak Niemcy. Mogą grać źle, ale i tak na końcu wygrywają. Są po prostu skuteczni(co jest bardzo ważną cechą), mają mentalność zwycięzców i przy okazji dużo farta. Nie chcę pisać, jak wielu ostatnio "Oj coś czuję, że Real wygra dzisiaj", to bez sensu. Jestem całym sercem za Juve. Ależ pięknie byłoby widzieć Buffona wznoszącego puchar, a zaraz po nim Dybalę z Alvesem.

0

@Bartek22 Był Milan, potem Barca, a okaże się że LM obroni taki Real... Jakby jeszcze byli takim dominatorami jak Barca Guardioli to okej, ale grają przeciętnie....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?