La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 865 Culés

81

Luis Enrique na dzisiejszej konferencji prasowej:

''Czy istnieje możliwość mojego powrotu do Barcelony? Może się tak zdarzy, że zrobię niespodziankę, pojawię się tutaj w lipcu i ktoś dostanie ataku serca. W życiu nauczyłem się tego, że nigdy nie można mówić nigdy. Barcelona to mój dom i czemu miałbym mówić, że nigdy nie wrócę do trenowania Barcelony. Jestem młody, sympatyczny i przyjemny w obejściu. Mam wszystko. A zatem, dlaczego nie?''

Będę tęsknić za konferencjami Lucho,on masakrował bardziej dziennikarzy na konferencji niż MSN na boisku! :))

2

@BarcaInfo Jestem jedną z tych osób, które byłyby narażone na atak serca, gdyby Luis Enrique został. Pierwszy sezon to bajka, drugi i trzeci to piłka, na którą nie mogłem patrzeć. Dzięki Lucho, ale ciesze się, że to już koniec.

2

@adam34689 Mam podobnie ;) Od 2 sezonów boli mnie to co stało się z pomocą. Laga do przodu i módlta się żeby MSN miało dobry dzień.
Graliśmy tiki takę ale między stoperami a bramkarzem...
Ale tylko po części winię Lucho za pomoc. Ktoś już dawno temu zapieprzył i myślał, że Xavi, Iniesta czy Alves będą nieśmiertelni i będą grać u nas do 40 jak Giggs, pirlo czy Buffon.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?