La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 639 Culés

konto usunięte

7

To co się dzieje w Chorzowie to jest jakieś pierd.... żart. Jeszcze przecież w poniedziałek zapewniano, że jeśli Ruch otrzymał licencję to spłacił wszystkie długi. Nawet Stano sie o tym rozpisywał, że wyciąganie teorii spiskowych jest śmieszne, że długi spłacone i "Dusan Basta". Dziś wszyscy, którzy choć trochę śledzili sprawę dostają obuchem w łeb. A to się okazuję, że zawodnicy nie dostali premii, a to klub zasłania się, że żadnego dokumentu na temat premii nie było, a jak ustaliło weszło taki papierek istnieje i premie powinny trafić do rąk zawodników. Przedstawiciele Ruchu tego dokumentu nie przedstawili komisji, a powinni. Jeszcze dochodzi niedawna sprawa Patryka Lipskiego, który rozwiązał kontrakt i musiał pisać specjalne oświadczenie, bo półgłupi kibice Ruchu chyba nie widzą co się odwala w ich klubie i wyzywają go od zdrajców. Chłopak nie dostał pieniędzy od dwóch miesięcy, chciał rozwiązać kontrakt, ale pojawiła się szansa porozumienia między klubem, a 22-latkiem z czego włodarze Ruchu nie skorzystali mącąc podczas rozmów. Reasumując za takie cyrki Ruch powinien zostać wype***y z Ekstraklasy. Przecież to uwłacza postronnym widzom. I jak to możliwe, że komicja rozgrywek opiera się na dokumentach wysyłanych przez kluby? Przecież tam, aż prosi się machlojki i mycie rączek, bo jak widać nikt nad tym bezpośredniej kontroli nie sprawuje.

2

@krzychu1526 Za chwilę ktoś przyjdzie i powie "bo oni mają historię" :DD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?