- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1397 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
11
Bilet zakupiony na środę, Spider-Man: Całkiem Nowy Dzień, 2D, dubbing. W końcu dobre kino a... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Jakchcesz
31
Kto wygra: Mourinho ze składem za 1,5 miliarda czy Hansi Flick który do roboty przyjeżdża... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
martusiaaaa
1
a doobra idę robić wrapy
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1397 Culés
51
Miałem wtedy bekę z tydzień chyba po tej bramce :D
Wtedy to Getafe było jeszcze prawdziwą drużyną,a nie reklamą wazeliny w Madrycie jak teraz :)
Zdziwienie zawodników Realu bezcenne :)
6
@norbi77 Nie obrażę się jeśli tak zrobi Malaga przy wyniku remisowym w niedzielę.
3
@norbi77 Teraz to by im tą bramkę uznali...
0
@norbi77 Ja nie za bardzo zrozumiałem, co tam się stało, ale komentarz tego Arabskiego komentatora "jebdu" bardzo mi się podobał :D
2
@G9 Zawodnicy Realu świętowali zdobycie gola,ale nie zauważyli,że sędzia odgwizdał spalonego.Getafe nie czekało na Real i szybko rozpoczęli "kontrę",po której strzelili bramkę,a piłkarze Realu dalej nie kumali "o co kaman" :)
1
@norbi77 Dzięki za wytłumaczenie, kiepsko już dzisiaj ogarniam :-)