La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1219 Culés

0

Nie wiem czy już było ale...
"Barcelona chce kupić nawet trzech graczy, którzy będą zawodnikami pierwszej XI. [ser]"

Szczerze to leję na Thiago, leję na Verrattiego. Marzy mi się duet Cou & Eriksen.
Mam nadzieję tylko, że dyrektorkowie już dawno otwarli oczy i widzą, że Barca to już nie jest ta magiczna machina co z tercetem Xavi - Andres - Messi... Bez realnej poprawy gry Barto nie ma co liczyć na reelekcję. Jedyne czego zazdroszczę Perezowi ? To tego, że jak ubiegał się o kandydaturę to obiecywał gwiazdy i dotrzymywał obietnicy. A Barto niestety nawet obiecanej premii na czas nie potrafi dać ;)

0

@SinMistico Pomocnik, prawy obrońca i...?

0

@Damian100 Dybala ! ;) Czuję jakiegoś napastnika. Szczególnie, że Monaco interesuje się Alcacerem a Munira można by opchnąć gdzieś.
Leo czuje pismo nosem bo podobno w jego nowym kontrakcie ma być klauzula, że Suarez do któregoś tam roku musi zostać w Barcelonie ;)

konto usunięte

0

@SinMistico Tia, a pieniądze to Bartomeu wezmie z banku gringotta

0

@al Fayed Nie interesuje mnie skąd weźmie ;) Ma klepnąć skład, który Leo poprowadzi po kolejne sukcesy ;) Ale swoją drogą to na miejscu Barto bym sypnął kasą :D Skoro i tak pójdzie siedzieć to czemu nie pobawić się póki można ? :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?