O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna, F1, gaming
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi, Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Liverpool
  • Barcelonie kibicuję od 2008

Statystyki

  • Dni w serwisie 2865
  • Liczba komentarzy 961
  • Polecenia 3867

Komentarze

3

Biorąc pod uwagę to jak reagował na problemy, to jak zarządzał drużyną w kwestii rotacji, to jak często nie trafiał taktycznie oraz to że nawet w ostatnim meczu nie wykorzystał wszystkich zmian to w sumie wysoko bardzo i możliwe że za wysoko jest w tym rankingu.

0

W kwstii przycisków to pad>klawiatura. Na padzie jest wystarczająco pzrycisków a do tego są blisko siebie i łatwo się tego nauczyć. Na PC po drodze masz całą masę przycisków gdzie jednak czesto trzeba wyginać rękę żeby coś kliknąć:P

1

Jeżeli masz PC to tylko PS4. Xbox nie ma gier na wyłączność, wszystkie są na PC. Xbox jest mocniejszy (nowa wersja która wyjdzie w tym roku) od PS4 ale wciąż odstaje od PC. Usługi to moc Xboxa, czy to Gold w którym jednak dają lepsze gry (są miesiące gdzie nie, np. teraz gdzie oferta Sony jest dla mnie fantastyczna), sama usługa Xbox Live też jednak lekko lepiej działa. Oferty w sklepach podobny poziom. Pad? Kwestia indywidualna. Ważne też na czym grają twoi znajomi. Ogólnie jeżeli głównie zależy ci na grach to bierz PS4 a jeżeli na fajnych "darmowych" gierkach, do tego znajomi mają Xboxa to bym się bardziej zastanowił.

1

Perisic... na ławkę?XD

0

Chyba na razie trailer. Ale dzis/jutro powinien być gameplay z targów.

Zobacz wszystkie

107

"widziałeś jakieś mecze Portugalii na Euro ? CR7 był kluczowy w każdym. Nawet w finale, bo koledzy zagrali dla niego i siebie."

Zostałem zniszczony psychicznie. Ronaldo kluczowy w finale bo zawodnicy zagrali dla niego. Dość internetu na kilka godzin :D

106

"Robert Lewandowski w wywiadzie dla BILD: Wszyscy wiemy, że najlepszy jest Messi. Złotą Piłkę dostał zawodnik z największym medialnym rozgłosem."

:)

83

"Cadena COPE: Gerard Piqué za swoje słowa dotyczące pracy arbitrów może zostać zawieszony na kilka spotkań. Sprawa uderzenia Umtitiego przez Aduriza prawdopodobnie zostanie umorzona."

Przecież to jest dramat jakiś.

Media

Sonda

Kto wygra mecz Finalissima 2025?