- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1407 Culés
Gorące dyskusje
agaFCB
2
Ale dziś piękna pogoda do tego żeby uciec z pracy o 10 i pójść spać. Przy deszczu najlepiej... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Ilka
1
@martusiaaaa moje urodziny są tego samego dnia co Emanuela Petita - takiego piłkarza francuskiego... » Czytaj dalej
112 odpowiedzi
Verore
0
Teoria spiskowa, w którą wierzysz? Ja zacznę: w Smoleńsku nie było wypadku
14 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1407 Culés
5
"Twin Peaks" to serial ponadczasowy i już czekam na 22 maja z niecierpliwością. Jest wiele powodów dla których pokochałem ten serial niegdyś, a jednym z nich jest Madchen Amick. Gdy pierwszy raz oglądałem tą produkcję to uznałem, że to ideał. W sposób jaki grała, uroda, spojrzenie i ten fartuch, który cały czas przywdziewała to było mistrzowskie i onieśmielające dla młodego i trochę głupiutkiego widza. Wy też mieliście jakieś ideały piękna w młodości?
2
@krzychu1526 Tyle lat minęło,a muzyka przewodnia z Twin Peaks dalej ma swój klimat :)
0
@krzychu1526 Moim ideałem w młodości była Courteney Cox z przyjaciół. Ahh, jak bardzo zmienił mi się gust :D
0
@KhazFCB Sama Courtney Cox też się zmieniła. Już nie przypomina kogoś, do kogo można wzdychać.
0
@krzychu1526 Również bardzo czekam na 22 mają, świetny serial Lynch'a
0
@krzychu1526 O tak Mädchen Amick, to moja miłość z dzieciństwa. Ostatnio powtórzyłem sobie cały serial i młodzieńce uczucie powróciło.
Pomimo, że minęło ponad 20 lat, nadal jest piękna