La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 855 Culés

6

Jak można sporządzać tak śmieszne kaluzule i brać pieniądze za rozegrany mecz zawodnika, który poszedł na wypożyczenie się rozwijać i każda minuta na placu jest ważna dla jego rozwoju? Samper do końca sezonu prawdopodobnie już nie zagra ze względu na ten śmieszny zapis bo Granada już spadła i troche bezsens wydawać niepotrzebnie pieniądze. Czy waszym zdaniem klauzula dla dobra Barcelony nie powinna być zupełnie odwrotna, że za każdy nie rozegrany mecz zawodnika, Granada czy każdy inny klub wtedy ma zapis o płaceniu jakiejś klauzuli?

3

@Gaucho Samper jest cienki jak sik pająka i dlatego nie gra. Julian Weigl, ten sam rocznik i pozycja masakruje go swoją grą i doświadczeniem mimo bardzo młodego wieku. To jest nastepca Busqueta i trzeba uważnie kontrolować jego sytację by nie było za późno nim konkurencja go podkupi.

0

@Ratamahatta Moim zdaniem Weigl będzie gotowy na lepszy klub dopiero za kilka lat , jak zobaczyłem jego muskulaturę to myślałem że to jakiś gimbus, a gra na zbyt odpowiedzialnej pozycji

0

@Ratamahatta Weigl i Marcos Llorente z Realu to najbardziej utalentowani defensywni pomocnicy. Ten drugi do złudzenia przypomina Busiego.

13

@Nolife1899 Bo Busquets to przecież prawdziwy "Atlas". Sto kilo chłopa...

2

@Zeidarusek Jeszcze Joshua Kimmich

0

@Nolife1899 No rzeczywiście, bo Busi to paker jak Pudzianowski... Wygląda jak szczypior :D

« Powrót do wszystkich komentarzy