La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1443 Culés

10

Inna sprawa to jest kolejny argument za tym ze losowanis sa dla nas baardzo trudne w oststnich latach. Nasi cwiercfinalowi pogromcy melduja sie w finale regularnie

0

@mekston To nie jest argument za tym, że mamy trudne losowania, tylko za tym, że aby nas pokonać, trzeba być Praktycznie doskonale przygotowanym i posiadać niesamowite umiejętności.
Licząc od wygranego sezonu 2005/06, każdy kto nas pokonywał w play offach dochodził przynajmniej do finału.
LFC w 2007, MU w 2008- wygrana, Inter 2010- wygrana, Chelsea 2012 - wygrana, Bayern 2013 - wygrana, Atletico 2014,2016 i teraz Juve jest na bardzo dobrej drodze, by Dołączyć do tego żadnego grona

0

@mekston ,,pogromcy" realu meldują się tez w finale od czasów Mou :)

0

@barcaclue97 jak biali sa od sezonu 10/11 zawsze co najmniej w polfinale - to chyba dosc oczywiste :)

0

@michal26 " To nie jest argument za tym, że mamy trudne losowania, tylko za tym, że aby nas pokonać, trzeba być Praktycznie doskonale przygotowanym i posiadać niesamowite umiejętności." - czyli to oznacza, ze skoro piszes ze nasz rywal ktory nas eliminuje jest doskonale przygotowany i ma "NIESAMOWITE" umiejetnosci to dokladnie znaczy ze nasze losowania sa w ostatnich latach trudne / piekielnie trudne. Leicester, Borussia, Monaco to nie sa zespoly z "niesamowitymi" umiejetnosciami i spokojnie sa duzo latwiejszym rywalem niz Juventus, czy nawet pokusze sie sie: PSG

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?