La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1040 Culés

konto usunięte

5

dla mnie ostatni rok jest najsmutniejszy jesli chodzi po piłkę nozną, interesuje sie nie za dlugo bo jakies 9 lat, ale tyle bolu dupy jeszcze nie mialem przez ten czas

1

@shake10 Spokojnie wyrośniesz jak 90% użytkowników tej strony :) Też jeszcze parę lat temu bolało nawet ten gol Ramosa.

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

0

@DonAndresFCB stuknela mi 20 juz, nie wiem czy wyrosne, moze... :D

0

@shake10 Mi prawie 30 i mam już od jakiegoś czasu wyj*bane :) Wiadomo że szczęśliwy nie chodzę jak Barcy nie idzie gra,ale już mniej niż kiedyś się tym przejmuje,a takimi meczami jak dzisiaj gdzie nie gra Blaugrana już w ogóle.

konto usunięte

0

@shake10 Nie wiem czy cię pociesze czy nie, ale dla mnie to co się dzieje w innych klubach mnie nie obchodzi. Ja jestem fanem jednej drużyny, a nie antyfanem jej rywala. Boli mnie tylko jak mój klub nie wygrywa pucharu, a nie jak ktoś inny go zdobywa. To takie typowo Polskie: "Najbardziej w życiu lubię jak sąsiadowi w życiu się nie układa". I z tego raczej nie wyrośniesz. Patrz na siebie, a nie na innych i życie od razu będzie lepsze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?