La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1115 Culés

5

Po meczu było widać, że Valencia nie miała za bardzo szans na urwanie punktów.

Jestem przekonany, że Sevilla zagra z większym zaangażowaniem, do tego dojdzie więcej minut w nogach piłkarzy po mega ciężkich bojach z Arletico a dla Sevilli będzie, to ważny mecz. Niestety jeśli Sevilla nie pokona Realu będzie raczej pozamiatane.

Cóż jeśli nie zdobędziemy mistrzostwa mówi się trudno, wygraliśmy dwa razy pod rząd, co w tej lidzie nie jest łatwe. Real z tak świetnymi graczami przez wiele lat nie potrafi tego dokonać..

Nadal wierze w mistrzostwo tak jak w Seville i Celtę. Przynajmniej ma satysfakcje, że Barca okazała się lepsza w dwu meczu od Realu a także mogę podziwiać Messiego.

Są zespoły, które przez kilka lat nie mogą wygrać nawet jedno pucharu. Trzeba być wzdzięcznym, że tak wiele dali nam radości i sukcesów. Trzeba im wybaczyć ten gorszy sezon, który jest wpisany w futbol.

Jeśli ten sezon nie dołoży trofeów do gabloty, to mówi się trudno i czekamy na nowy sezon. Bez wątpienia dużym pocieszeniem będzie jeśli Real nie obroni LM i nie masz szans na tryplet.

Wygrajmy do końca te pięć spotkań i cieszmy się mieć okazje podziwiać najlepszego piłkarza na globie. A kto wie może będziemy świętować dublet?

Vamos Barca! Jestem z tobą nie tylko dla wyników!

konto usunięte

1

@Kamiloza91 Podpisuję się obiema rękami pod tym komentem. Ale raz - CdR trzeba wygrać, bo Lucho zasłużył na pożegnanie pucharem (tym bardziej patrząc na rywala, z którym gramy), dwa - jeśli nawet tę ligę przewalimy, może to nam wyjść na dobre. Ten zespół potrzebuje odświeżenia, paru zmian i nowej koncepcji, a nic nie wzmaga tego bardziej, niż zwycięstwo odwiecznego rywala. Przegramy jedną ligę, wygramy dwie czy trzy następne.

0

@barcafan_89 Dobrze dopisane. Trzeba kiedyś dostać kopa! CdR wygramy, dla mnie również, to jest ważne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?