- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1651 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
2
Myślicie, że Anglia zasłużyła na finał i zagrałaby zdecydowanie lepiej niż Argentyna? Ja... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Sysia11
4
Witani jak królowie.Wspaniały naród,który docenia swoje gwiazdy. https://x.com/albicelestetalk/s... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
PatrychoO
5
Zakładam czapeczkę foliową i... ten filmik rzeczywiście jest zastanawiający. Stoją jak na... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1651 Culés
0
Wiem, że to tylko jeden rzut karny. Mimo wszystko, ciekawi mnie, dlaczego Masche nigdy nie był brany pod uwagę jako egzekutor 11-tek. Petardę w nodze to on ma, jest pewny siebie. No chyba, że on sam prosił, że nie chce pełnić tej roli.
6
@LuisSalvano Po jednym karnym stwierdzasz, że dobrze je wykonuje? Po drugie nie był brany pod uwage, bo byli od tego inni( w ostatnich latach MSN mimo, że nie zawsze im szło)
0
@LuisSalvano Nie wiadomo jak to by wyglądało w sytuacji bardziej stresowej, jednak do karnego przy wyniku 5-1 inaczej się podchodzi niż w sytuacji gdy jest remis bądź przegrywamy.
0
@michaelo13 Neymar podchodzil do karnego przy 4:1 z PSG, i tam nie czuł stresu :D?
0
@xornatil Neymar jest przyzwyczajony do takich sytuacji. Więcej razy wykonywał takie karne, czy to u nas, czy w reprezentacji. Dodatkowo, on musiał strzelilć bo jeszcze zakład chciał wygrać :D
0
@xornatil No wtedy to bardziej 5-4 dla PSG było więc...