La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1004 Culés

2

Tak sobie myślę odnośnie transferów,że najlepszym zakupem dla Barcy nie będzie zakup Thiago czy Verrattiego tylko Coutinho na pozycję ŚPO.Sergi Roberto będzie naszą 6,a także Rakitic.Problemem jest wiek i firma Andresa Iniesty.Mialby on młodego Denisa i świetnego Coutinho do rotacji.Coitinho jak ulał pasowałby na pozycji obok Neymara,a my potrzebujemy dynamicznego i technicznego zawodnika na tej pozycji, podobnego właśnie do Iniesty.Gomes mimo że go lubię jest niestety za wysoki i zbyt mało dynamiczny na mediapunte.Decyzja należy do zarządu, chciałbym dać jeszcze szansę Gomesem,ale to wyklucza sprowadzenie Cou.No zobaczymy,w każdym bądź razie ja tak widzę sytuację w środku i oczywiście zakup solidnego konkurenta do Vidala,w którym pokładam nadzieję na podstawowego obrońcy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?