- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 617 Culés
Gorące dyskusje
HarveySpecter
5
Będziecie oglądać o północy Brazylia - Maroko, czy odpuszczacie ze względu na godzinę meczu ?
40 odpowiedzi
FcPortoFan1999
48
Wiecie że dzisiaj mam urodziny? to już teraz wiecie.Konkretnie 27 urodziny.Lala-niechaj żyją... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Nazio_87
13
Na tych trybunach jeszcze kiss cam brakuje
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 617 Culés
2
Mysle sobie fajny wieczor na TVNie z szybkimi I batmanem dawno tv nie ogladalem a mega hity leca. Juz wiem dlaczego dawno nie ogladalem. Pomijajac, ze film jest krotszy niz reklamy to ogladanie takich filmow z lektorem to katorga I bezczeszczenie kina.
1
@Toretto Gadanie. Oglądałem nawet Pulp Fiction z lektorem, nie było najgorzej. Przy napisach umykaja szczegóły obrazu a dubbing to jest dobry dla bajek, ja chcę słyszeć prawdziwy głos aktora. Jeśli ktoś nie zna angielskiego na poziomie bardzo dobrym, lektor to najlepsza opcja.
0
@El Madridista. Nie zgodzę się, gdy się człowiek wczuje w film to napisy mózg czyta jakby automatycznie i wcale nie traci obrazu. Lektor i dubbing psują odbiór produkcji.
6
@Headliner9 Ja nie cierpię lektorów .. totalnie niszczy klimat filmu. Tutaj akcent i głos Jokera robi największą robotę którą lektor niszczy. To samo jest np. w Przekręcie lub Porachunkach gdzie akcent z czarnym humorem jest bardzo istotnym elementem w tych filmach. Jak już się widziało film z napisami i potem obejrzy z lektorem to widać kolosalną różnicę. Co do czytania , jak kolega napisał. Kiedy ktoś ogląda dużo filmów z napisami to mózg nie potrzebuje czytać calych wyrazów tylko działa wzrokowo i leci z automatu :)
0
@deszczyk89 Świetnie ujęte.