- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1382 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
11
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Karol145
7
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Czyli plan A (Alvarez) i plan B (Joao Pedro/Junior Kroupi) nie do wyjęcia. Ciekawe czy Deco ma... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1382 Culés
4
Nie wiem czy każdy z Was o tym słyszał...
Wczoraj przed spotkaniem Ligi Mistrzów Atletico - Leicester. Kibice, którzy przylecieli z Anglii, przez to, że rzekomo stanowili niebezpieczeństwo dla przypadkowych przechodniów (piszę "rzekomo" - bowiem ultrasi Mistrza Anglii, zachowywali się jak najbardziej odpowiednio, a pewien Hiszpan wezwał policję, podobno tylko i wyłącznie z powodu okrzyków ze strony Anglików "Gibraltar jest nasz", co oczywiście jest drażliwym tematem w Hiszpanii). Gdy już policja się zjechała, to funkcjonariusze źle traktowali przyjezdnych - oczywistym jest, że takie zachowanie policji, rozwścieczyło kibiców Leicester - którzy... tym razem całkiem serio postanowili się Hiszpanom postawić! I "odebrali" z rąk policji zatrzymanych rodaków krzycząc - "Hiszpańscy dranie, Gibraltar i tak jest nasz!".
Ponoć Filip VI Burbon w porozumieniu z szefem, rządu zakazali mówienia o tej sprawie głośno - wszystkim ogólnodostępnym hiszpańskim stacją telewizyjnym. To się dopiero nazywa demokracja!
@TheSpainReport
2
@BoomBitch Policja w Hiszpanii jest tragiczna. Pamiętamy zamieszki kibiców Legii na ulicach w Madrycie? Wszędzie się rozpętało jakie to bydło zaprezentowali, a tylko część osób wiedziała, że policja hiszpańska mocno prowokowała i ktoś np. wychodził trochę z szyku kibiców, to od razu się rzucali. Nawet spora część Hiszpanów chwaliła, że się postawili milicji ;)
0
@BoomBitch Typowa mentalność madrycka .