La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1460 Culés

konto usunięte

0

UWAGA mieszkańcy Warszawy i okolic!

Próbowałem już dwa razy (finał CdR oraz SPE), jednak nie znalazłem ani jednego chętnego. Może uda się tym razem.

Czy byłby ktoś zainteresowany wspólnym wypadem do pubu Zielona Gęś (przy samej stacji metra Pole Mokotowskie, więc w świetnym miejscu) na najbliższy mecz LM? Myślę, że po pierwsze fajnie byłoby się poznać i zintegrować z paroma osobami z tej strony, po drugie obejrzeć meczyk w gronie kibiców Barcy, mając na sobie koszulki / szaliki klubowe :) Jak ktoś jest chętny, to niech wpisze się pod tym postem. Jak uzbiera się chociaż z 5-6 osób to już będzie fajnie. Dzień przed meczem oraz w dniu meczu wyślę na priv potwierdzenie każdemu, kto się wpisał.

I prośba do redakcji. Jeśli to nie problem, pozwolę sobie ten post wrzucać raz dziennie, aby dotarł do jak największej liczby osób. Jak tym razem znów nic nie wypali, to więcej nie będę podejmował się prób zorganizowania tu czegokolwiek ;)


PS Mam już 5-6 osób.

0

@LuisSalvano Drugie zdanie trochę Ci się gryzie z post scriptum ;)

konto usunięte

0

@JimMorrisonFCB A no, przyznam, że nawet nie czytałem tego już więcej razy i zupełnie zapomniałem, heh. No, ale im więcej osób tym lepiej, biorąc pod uwagę, że zawsze ktoś może się wykruszyć ;)

1

@LuisSalvano Lepiej popraw to, bo może to zdemotywować potencjalnych chętnych ;)

konto usunięte

1

@JimMorrisonFCB Następny post wrzucę już poprawiony, bo tego nie mogę edytować. Dzięki za zwrócenie uwagi ;)

1

@LuisSalvano W sumie czemu nie. Czy jest jakiś ogranicznik wiekowy? :D

konto usunięte

0

@szymonekk Nie ma, przynajmniej w górę :D Ja mam 27 ;)

0

@LuisSalvano Żartuję. Rocznik 91 z tej strony. Spoko, jak coś to się piszę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?