- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1573 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1573 Culés
0
Jak tam wrażenia Prison Breaku? (uwaga na spoilery)
U mnie w sumie, uczucia mieszane. Dialogi strasznie drewniane, i wydaje się że na siłe (choćby rozmowa Sary z synem), były głupie sceny (jak wypadek Linca). Ale ogólnie klimacik jest, no i fajnie że w ogóle coś powstaje ;)
0
@sewciu50 Szacun, że ostrzegłeś o spojlerach :)
0
@sewciu50 Mam trochę inne zdanie, może za bardzo się stęskniłam za tym serialem ale mi się podobało wszystko :D Jak Sara mówiła, że Scofield był jak burza to się popłakałam, dla mnie to było wzruszające:') Fajną sceną była ta, w której Sucre dostał w twarz, no i końcowa wiadomo że też świetna...Pozostaje tylko czekać na kolejny odcinek :D
1
@sewciu50 Ja też mam mieszane uczucia, ale to dopiero pierwszy odcinek nowego sezonu. Ciekawe czy Michaelowi zrobili pranie mózgu czy ta rozmowa z bratem była częścią planu na ucieczkę z więzienia. Trochę dziwną lokalizację wybrali na to więzienie. Nie lubię Arabów :P
0
@tadzik447 Nie zrobili mu prania mózgu, mogę się założyć :D Jego wzrok po tym jak skończył rozmowę z bratem był taki... no wskazujący na to, że pamięta :D
0
@tadzik447 Nie zrobili mu żadnego prania mózgu xd
Było widać że prawie płakał bo nawet nic nie mógł odpowiedzieć bratu, to jakiś grubszy plan i pewnie nie mógł nic powiedzieć a historia się rozwinie :D
Całość bardzo na plus chyba lepszy powrót niż Z Archiwum X :)
1
@jedrek7000 Nie oglądałem nowego sezonu Z Archiwum X, tak jakoś pierwsze dwa średnio mi się podobały i sobie odpuściłem dalsze oglądanie, chociaż za dzieciaka bardzo mi się ten serial podobał.
0
@tadzik447 Z Archiwum uwielbiam :D
Zaczynamy mecz!
0
@xwiktoriax A tak w ogóle to jak często będą wychodzić następne odcinki? Co tydzień, dwa i tylko w środy czy może jakoś częściej?
0
@tadzik447 Wydaje mi się, że co tydzień we wtorki (czyli u nas będzie dostępne w środę) ale nie wiem, dziś o tym poczytam :)