La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1438 Culés

2

Szkoda że nie mamy już takiego Adriano z lat 2012-2014 w drużynie, gość był niesamowity niemal na każdej pozycji potem te problemy z sercem i... Digne miał super początek ale ostatnio to wgl nic nie pokazuje

2

@Phatro ostatnio to wgl nie gra

konto usunięte

2

@Phatro Skoro nie gra to jak ma cokolwiek pokazywać?

1

@Phatro Bo nic nie gra dawno go nie widziałem na boisku

1

@Mns21 Zgadza się ale nawet jak grał to nie wyróżniał się niczym, współpraca z Neymarem leży w defensywie często lubił zasypiać no i te wrzutki do nikogo ale miejmy nadzieję że wróci mu forma

1

@FCBchampions A co to jest moja wina :D?

konto usunięte

0

@Phatro Tak w sumie to ona napisała tylko, że Digne nie gra, więc nie rozumiem twojego pytania ;D

0

@Phatro Jak w ostatnim czasie w ustawieniu 3-4-3 Alba nie grał to co dopiero Digne :\

0

@fecebok1234567 Widzę że nie śledzisz ostatniej mody na Hajto

konto usunięte

0

@Phatro Akurat tego nie znałem :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?