La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1237 Culés

0

Takie luźne pytanie, co myślicie o Nainggolanie (chodzi o samą gre, nie charakter), według mnie potrzebujemy kogoś kto będzie grał na pozycji Rakiticia nie Iniesty (jak np: Coutinho), kogoś dobrego w destrukcji, dobrze uzupełniającego się z Busim, kogoś kto potrafi kontrolowac środek pola. Nie oglądałem wielu meczy Romy, ale z tych co widziałem, prezentował się wybornie i zbiera bardzo wysokie oceny za swoje występy.

2

@Kacper1432 Odpowiedziałem już niżej, że na tej pozycji bardzo podoba mi się gra Roberto. Pomaga w destrukcji, dzięki grze na prawej obronie nauczył się jeszcze lepiej bronić i w ofensywie ma sporo do zaoferowania co pokazał kilka razy robiąc niezłe rajdy z piłką.

1

@Gaucho Właśnie, myślę tu nad zawodnikiem bardzo uniwersalnym jak Robeto, tylko nie jestem pewny czy Roberto preferuję wystarczająco wysoki poziom jeśli chodzi o ogólne umiejętności aby być podstawowym pomocnikiem w Barcelonie. To jest na tej zasadzie- masz 10 punktów umiejętności do rozdania i np Iniesta wziął po 5 na podania i drybling, a Roberto 2 na podania, 2 na drybling, 2 na obrone itd. Rozumiesz?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?