- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1745 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
5
Lewy widzę znowu porażka w USA. No tak, jak nie będzie miał serwisu Yamala, Raphy czy Pedriego... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Jakchcesz
14
Kto wygra: Mourinho ze składem za 1,5 miliarda czy Hansi Flick który do roboty przyjeżdża... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
martusiaaaa
2
dobra moja przyjaciółka też jest za barca ( myślę że gdyby była za realem to nasza 8letnia... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1745 Culés
1
Jeszcze godzinka do meczu, więc zapytam Was o to czy wierzycie w reinkarnacje po śmierci? Tak mnie jakoś naszło, i jestem ciekaw Waszego zdania na ten temat.
0
@kolomen2 Wierzę, chciałbym kiedyś powstać jako delfin i chociaż raz poczuć się jak Ronaldo ;)
0
@kolomen2 Ale że po śmierci możemy "urodzić" się na nowo jako np. drzewo? :D
Odpowiadając na pytanie: nie, nie wierzę w reinkarnacje.
0
@KamQiX No tak jakby urodzić, w innym ciele itd. :)
0
@SinMistico To musisz do tego dodać talenty aktorskie :)
0
@kolomen2 Nie wierzę w reinkarnacje.
3
@kolomen2 podobno w następnym wcieleniu będziesz kibicem Realu Madryt :D
0
@kolomen2 Ja z kolei wierzę w reinkarnację przed śmiercią.
0
@MaTt_BarcaFan Mógłbyś to w jakiś sposób wytłumaczyć? Czemu właśnie nie?
1
@kolomen2 Jestem chrzescijaninem a motyw z reinkarnacja nie ma nic wspplnego z naszą religią ;)
0
@Explode To chyba nie skorzystam z tej reinkarnacji :D
0
@tadzik447 Przed śmiercią? To znaczy?
1
@kolomen2 Ten temat był omawiany już kiedyś na La Rambli i pewien z użytkowników napisał, że jest to "już" niemożliwe ze względu na to, że jako ludzie jesteśmy na samej górze rozwoju ewolucji. Przez co wszelkie reinkarnacje są już za nami. Reasumując przed naszymi narodzinami mogliśmy być szympansem, lub innym wysoko rozwiniętym organizmem żywym.
1
@paulinoalcantara ....albo kibicem Realu
0
@paulinoalcantara A skąd możemy wiedzieć że jesteśmy na samej górze rozwoju ewolucji? Mi się wydaje że nie skończy się na nas.
0
@paulinoalcantara Serio? A to nie jest tak że to trwa, aż do zjednczenia się z najwyższą duszą/Bogiem/kimś tam ważnym?
0
@kolomen2 Reinkarnacja to odrodzenie po śmierci w innym ciele, pytanie brzmiało czy wierzymy w reinkarnację po śmierci, chciałem być trochę złośliwy, dlatego tak napisałem :)
0
@tadzik447 Tak właśnie myślałem, z Ciebie to taki troche wariat jest :D