La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1229 Culés

0

Nie będzie GD, gdyż UEFA dąży do takiego finału. Ale prawie na pewno będzie hiszpańska para. Mam nadzieję, że skoro rok temu były to AtM - Barca to tym razem będą to derby Madrytu. Najważniejsze to grać rewanż u siebie.

3

@Marcin199310 Jeśli mówisz że nie będzie El Clasico to od razu stawiasz że losowanie jest ustawione. Jednocześnie mówisz że UEFA chce doprowadzić do GD w finale, a Real miałby dostać Atletico. W tym momencie logika Twojego się wysypuje. Jeśli chcą dociągnąć "wrzuta->Ramos->Gol" do finału muszą dać im Leicester ewentualnie BVB :D

Proszę o traktowanie komentarza jako nieśmiesznego żartu :)

0

@KamQiX Mam nadzieję, że za dwie godziny ten żart nie będzie rzeczywistością :D

0

@Nigaki Ja już zakładam głównie taką ewentualność. Co losowanie to przeżywamy rozczarowanie, tym razem trzeba się psychicznie do tego przygotować żeby mniej bolało.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?