La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 903 Culés

0

W sobotę po raz pierwszy jadę za granicę do pracy :D
Portki mam pełne ale jestem jak ten bocian który zawsze wraca.
Mam nadzieję że nie będzie problemów z netem no i kolejnymi meczami Barcelony :)

konto usunięte

1

@jedrek7000 Gdz i co? Pytam bo sam bym kiedyś chciał spróbować

0

@Wawrzyszewski Powiem Ci ze sam do końca nie wiem. Znajomy miał załatwić okazało się że załatwił ale wszystko jest przez agencję czyli kroją kasę. Podobno 7 euro z groszem na rękę na godzinę, praca po 12 11 h na jakiejś taśmie. Czyli robisz jak bediun zobaczymy :D

2

@jedrek7000 Przeż agencję nie warto robić, to zwykli złodzieje.

0

@Pawlak1992 Co racja to racja ale trzeba w końcu przetrzeć szlak :D

1

@jedrek7000 Będzie ciężko, 12 godz. pracy... wynagrodzenie w normie, minimalna w Niemczech to 8,5 EUR/h brutto, więc te 7 nie wygląda tak tragicznie :) Pewnie warunki mieszkalne będą tragiczne. a z ciekawości, to gdzie jedziesz?

konto usunięte

1

@jedrek7000 Najpierw znajomy Ci załatwi przez agencję, potem sam sobie załatwisz a na końcu już nikt Ci nie będzie musiał załatwiać bo będziesz miał język na wyższym poziomie i odpowiednią wiedzę. Powodzonka.

0

@Nocturno Dzięki :)

0

@hank_moody Podobno mieszkanie za free. Werlte przy samej granicy Holenderskiej u góry.

1

@jedrek7000 Próbuj, ja 4 lata temu wyjechałem, wprawdzie na własną rękę, ale przez agencję też można. Powodzenia!

0

@hank_moody I co dziś robisz? :)

1

@jedrek7000 To dłuższa historia, ja jechałem z 2 dzieci i żoną :) Pracuję dziś w swoim zawodzie. Jakbyś potrzebował jakiś informacji, to pisz, może akurat będę wiedział.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?