La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1525 Culés

0

Ile razy Messi ratował mam punkty?Ma gorszy okres już sprzedać, każdego sprzedające i zwalnianie a jak zagra świetnie to że Bóg i lizanie dupy.Gdzie zawieje tam idziecie a jak się nie podoba to zmiencie klub bo po co kibicować komuś kto zagrał zły mecz. Rozumiem że można być złym po przegranym meczu ale to co piszą niektórzy to źle się człowiekowi robi. Hejterzy są wyznacznikiem sukcesu. Wieje wieje raz w prawo raz w lewo.

0

@lilimessi10 Nie wiem co mają w głowach kibice, którzy śpiewają o kończeniu się Messiego, sadzaniu na ławce bo jest fatalny czy co gorsza sprzedawaniu. Żaden klub nie zawdzięcza tak wiele jednemu piłkarzowi, facet ma tak duży kredyt zaufania że, takie mówienie jest po prostu szczytem bezczelności. Gra kosmos od sierpnia (generalnie gra tak całe życie, ale mam na myśli cały sezon), przyszły dwa słabsze mecze pod rząd i dosłownie kilka na przełomie całego sezonu (Real, 2 razy PSG, Deportivo, RSSS, Granada i to chyba na tyle) i już fala krytyki.

0

@Eleri Dzieci sukcesu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?