La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1575 Culés

3

Tak jest zawsze. Gramy jeden z najlepszych meczy w sezonie. Wszystko wychodzi. Jest zaangażowanie, są umiejętności, jest szczęście. Cała Barcelona żyje jak w bajce, w świadomości, że nikt nie jest w stanie jej zagrozić. I nagle...trach! Kubeł zimnej wody. Dzisiejszy mecz był bardzo zły. Graliśmy wolno, niedokładnie, bez pomysłu. Nie mamy prawa tłumaczyć się zmęczeniem, brakiem Neymara czy inny gównem. Jesteśmy Barceloną! Czy oni na prawdę nie potrafią znaleźć w sobie choć odrobiny motywacji? Przecież Liga jest Naszym priorytetem! Przecież gonimy Real! Przecież to 17-drużyna w tabeli a My nic jeszcze nie wygraliśmy! Jestem zła i tyle. Nadal czuję dumę i szczęście po meczu z PSG! Wierzę w tą drużynę jak w nic na świecie, ale po raz kolejny niepotrzebnie komplikujemy sobie sytuacje...
Najwidoczniej, My nigdy nie możemy mieć łatwo, ech. Visca el Barca! :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?