La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1284 Culés

0

Dzisiaj Gran Derbi Polski!!!! Legia-Wisla! Jakieś typy? Ja stawiam na wygraną Wojskowych jedna bramka

0

@jasiek12 Coś mi mówi, że wygra Wisła:)

0

@jasiek12 1:2 dla Wisły! :)

1

@jasiek12 Mam nadzieje ze legia straci punkty

0

@jasiek12 (L)!

0

@jasiek12 Gran Derbi Polski to chyba raczej Lech 7egia :D

0

@jasiek12 Tylko Wisełka!!

0

@bodzio10 tylko Lech :)

konto usunięte

1

@jasiek12 Lekko mówiąc, nie przepadam za żadną z tych drużyn, mój typ na ten mecz to 2:1 dla stołecznej ekipy z wymierną pomocą sędziowską

konto usunięte

0

@jasiek12 Po za tym derby Polski to Górnik - Ruch

0

@kumkwat1907 Dużo jest tych derbów a to są jedne z nich. Sam trener Wisły mówił na konferencji że uprzedzano go ze mecze z Legią są jak Real-Barcelona

konto usunięte

0

@jasiek12 Wiem, że tak mówił, ale dla mnie to jest pojęcie nie mające racji bytu, bo na przykład dla kogoś może to być Widzew - ŁKS, dla innych Lech - Legia, a dla innych Górnik - Ruch. Dla mnie derby są zawsze wtedy, kiedy rywalizują ze sobą najbardziej utytułowane kluby w kraju, do których Wiśle może nie, ale Legii na pewno jeszcze trochę brakuje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?