La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1068 Culés

0

Ridley Scott właśnie przyznał, że chce zrobić bezpośredni sequel "Gladiatora" z Russellem Crowe w roli głównej.

Nie wiem czy się śmiać czy płakać.

0

@Barclonismo Nie wiem co o tym myśleć. Z jego ostatnich filmów tylko Marsjanin trzyma jakiś tam poziom (mi nie podszedł). No i jak to ma niby wyglądać?

0

@sebasek99 Nie wiem. Scott powiedział tyle: "Wiem, jak przywrócić go do życia. Rozmawiałem o tym z zarządem wytwórni, jednak upierali się oni przy stanowisku, że "przecież on nie żyje". Moim zdaniem jest jednak sposób, aby powrócił w glorii i chwale! Czy tak się ostatecznie stanie - nie wiem. Gladiator ukazał się w 2000 roku, zatem minęło już kilka lat, a i Russell nieco się zmienił. Wiem, że obecnie nie próżnuje, ale mimo to postaram się go ściągnąć z powrotem!"

0

@Barclonismo Przecież Ridley kręci teraz całą trylogię nowych "Obcych", więc pewnie powiedział tak dla jaj na jakieś dziwne pytanie dziennikarzy :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?