La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1295 Culés

0

Widzę, że po wczorajszym meczu jest duży optymizm w narodzie :P odnośnie rewanżu z PSG. Ja osobiście nie jestem takim optymistą. Bądźmy szczerzy musi wydarzyć się no praktycznie cud, a przynajmniej musi się na nasz awans nałozyć kilka czynników m.in nasz wielki i bezbłędny mecz coś takiego jak manita z Realem do tego słaby mecz PSG. Pamiętajmy fajnie wygraliśmy 5-0 z Celtą ale Celta to nie PSG wystarczy, ze strzelą 1 bramkę i my już musimy strzelić 6. A na pewno co jak co ale oni będą biegali za dwóch w tym meczu Emery ich zmotywuje na maxa. Osobiście uważam, że nie awansujemy wygramy mecz gdzieś tak przewiduje 3-1. Żeby to chociaż było 4-1 ta jedna bramka tam strzelona dała by dużo. Oczywiście nie jest to niemożliwe bo ta drużyna już pokazała, że może zrobić wszystko, na pewno będą trzymał mocno kciuki. I w razie naszego awansu chętnie odszczekam moje słowa. Pozderki :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?