La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1149 Culés

0

Coś stało się w czasie meczu Realu ? Wogle nie czytałem żadnej relacji bo nie było mnie w domu

konto usunięte

51

@Janas11224 -Villarreal dominował i wyszedł na prowadzenie 2:0
-Real zaskoczył wszystkich kibiców i dla odmiany grał dziś taktyką: "wrzutki"
-Villarreal od ok. 70 minuty uznał, że mecz jest już wygrany
-Real po niespodziewanej wrzutce zdobył gola kontaktowego
-Villarreal dalej uważało, że mecz jest już wygrany
-Jeden z najlepszych arbitrów na świecie uznał, że ręka nawet po rykoszecie to ręka i podyktował karnego dla realu
-Maszyna wykorzystała 11-tkę
-Villarreal uznało: "Dobra, remis też będzie dobry"
-Real ponownie zaskoczył wszystkich i zdobył gola. Tym razem dla odmiany po wrzutce
-Pique podsumował na twiiterze dzisiejsze zajście w meczu realu i nawiązał do tego, jak dyma... yyy tzn. jak sędziowie mylili się na naszą niekorzyść w analogicznych sytuacjach (ale przecież sędzia też ma prawo się pomylić)

W sumie to tyle ;)

0

@LuisSalvano Podsumowanie meczu idealne ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?