La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 297 Culés

0

Jak zagrał Munir :)?

1

@FabsFAN Dobry mecz Asysta przy golu Zazy.

1

@MarioVeB! Z tego co widziałem, napędził on również kontrę przy bramce na 2-0 :)

0

@FabsFAN walka na mega plus
ale technika itd. na poziomie Munira, na moje to się nie rozwinął, "stary Munir"

konto usunięte

0

@FabsFAN Według mnie bardzo dobrze. Dużo dawał w ofensywie, asysta i do tego ciągle biegał i walczył o piłkę. W końcówce było widać że już opadł z sił.

konto usunięte

0

@FabsFAN Tyrał okrutnie i karnego na nim po faulu chamskiego ramosa nie podyktowali.

0

@LM10LS9NJ11 1-10, ile byś mu wystawił?

0

@FabsFAN Pierwsza połowa bardzo dobrze, w drugiej trochę słabiej, pewnie przez zmęczenie i coraz bardziej defensywne usposobienie Valencii. Mimo to (wg mnie) wywalczył karnego, którego sędzia niestety nie odgwizdał. Komentatorzy ocenili, że to jego najlepszy mecz do tej pory w barwach Nietoperzy.

0

@FabsFAN Jak dla mnie solidne 7 do 7,5 dla Munira w tym meczu. Kondycyjnie już siadł w drugiej połowie, ale to wina raczej tego, że był wszędzie w tym meczu. Nie wiem dlaczego nikt nie wspomina o jego powrotach do obrony i tego, że zablokował strzał Jamesa na pustaka.

« Powrót do wszystkich komentarzy