- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1394 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
69 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1394 Culés
10
Skoro mówi się, że dobra gra ze słabszym przeciwnikiem nie może być wyznacznikiem umiejętności drużyny, czy pojedynczego zawodnika, to słaba gra jak najbardziej powinna mówić wszystko o formie zespołu. Gramy u siebie w domu, z prawdopodobnym spadkowiczem La Liga, beniaminkiem, po wysokiej porażce w LM, ze świadomością całego tygodnia przerwy pomiędzy tym i kolejnym meczem, powinniśmy wyjść na boisko i wgnieść Leganes w murawę jak Leo Boatenga i to nie po to żeby wyładować złość za porażkę, nie po to żeby przestraszyć Atletico, nawet nie po to żeby ucieszyć zmartwionych kibiców, trzeba było "zniszczyć" rywali żeby zawodnicy od nowa uwierzyli, że dżemie w nich potencjał, że mecz z P$G to tylko i wyłącznie wypadek przy pracy, ale dalej pozostajemy potworem, który jedzie przez piłkarską Hiszpanię i Europę jak walec. A co dostajemy? Kompletny chaos na boisku! Nie wyobrażam sobie jak ta drużyna może cokolwiek zdziałać skoro nawet z takim przeciwnikiem jakiekolwiek zapędy ofensywne ograniczają się do szybkiego podania do Messiego bądź Neymara, a potem? Zobaczymy co wymyślą, może będzie gol... Tak to niestety obecnie wygląda, podania w rozegraniu ograniczają się do oddania piłki w najbezpieczniejszy sektor boiska, nie ważne gdzie on by nie był. Co z tego, że gramy z Leganes, przecież nikt nie odważy się zagrać piłki pomiędzy dwóch obrońców bo może się nie udać! ZERO kreatywności i podejmowania jakiegokolwiek ryzyka, gra przewidywalna jak w najgorszym symulatorze, nie mam pojęcia czyja to jest wina i nie będę wytykał palcem, ale cokolwiek zostanie postanowione po zakończeniu tego sezonu mam nadzieję, że będzie zmierzać głównie w poprawę tego, strasznie zaniedbanego, aspektu naszej gry. Chociaż jako niepoprawny optymista wciąż wierzę w dobrą grę Barcy w tym sezonie. I nie chodzi mi tutaj o remontadę, ale chociaż walkę do samego końca i koniec tej palącej stagnacji w pomocy, jeśli utrzymamy szanse na mistrza do końca sezonu to też będzie duże osiągnięcie, nie co sezon wygrywa się tryplet, a miejsce na podium LL i finał/mistrzostwo CdR to ogromny sukces.