La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1596 Culés

10

Nasz kraj taki piekny . Czlowiek chce forme zrobic i kondycje to nie moze isc pobiegac bo stezenie smogu ponad 700% i jak tu zyc Pani Premier.

1

@szoch6 Pani premier Ci tego smogu narobila?

konto usunięte

0

0

@MarioVeB! Pogoda od wczoraj piękna we Wro. Sam się chyba przebiegnę za kilka dni :D

0

@kuba1624 Ludzie rządzący

0

@jedrek7000 Piekna i zabójcza

konto usunięte

3

@kuba1624 Skoro już o smogu mowa. Warszawa ,,zaciekle" z nim walczy, ustanawiając po raz kolejny dzień darmowej komunikacji miejskiej. Ale bądźmy szczerzy, ktoś kto ma samochód i może nim spokojnie, w komforcie dojechać do pracy, nie przesiądzie się do wiecznie spóźniającej się, zapchanej komunikacji miejskiej, bo ta za darmo. Cel szczytny, ale wykonanie... :D

1

@Katalonka1900 Co zmieni 1 dzien w miesiacu darmowej komunikacji tym bardziej ze informuja o tym w taki sposob badz tak pozno ze nikt w sumie o tym nie wie.

0

@Katalonka1900 Jacyś tam ludzie się przesiadają. Pamiętam jak ostatnio był taki dzień i druga linia metra około 13 była zatłoczona. Nie jakoś spektakularnie, ale więcej było ludzi niż zazwyczaj. Nie lubię tych dni darmowych komunikacji właśnie przez to, więcej ludzi z niej korzysta, a ja nienawidzę tłoku :D

0

@Katalonka1900 Co do tej darmowej komunikacji w Warszawie ponownie to skad to info? Bo nic nie moge znalezc.

konto usunięte

0

@szoch6 Wiesz co, widziałam jakąś inf na pasku w jakimś dzienniku, tylko nie wiem czy to dzisiaj i czy na pewno w Warszawie, głowy sobie za to uciąć nie dam, więc się nie sugeruj, bo może ja coś źle zobacyzłam :D

konto usunięte

0

@Nigaki Wiesz, no trochę ludzi się przesiądzie, ale o ile w samym metrze czy autobusie różnicę zauważysz, o tyle na ulicach już nie. Jest tak samo dużo samochodów jak było wczoraj i kilka dni wczesniej, i też nie lubię tłoków, dlatego kiedy mogę korzystam z samochodowej podwózki :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?