La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1540 Culés

5

Klub mamy ze ścisłej światowej czołówki, a pomoc (nie licząc Iniesty i Busquetsa) jak u ligowego sredniaka i dlatego gra wygląda tak jak wygląda. Ci zawodnicy którzy maja stanowić o sile naszej pomocy i Ci którzy mają w razie kłopotów wchodzić z ławki i dawać nam jakość i świeżość nie miesciliby sie na ławce w kazdym z wiekszych klubów, a w niektórych nawet w średniakach nie daliby rady sie przebić wiec o czym tu rozmawiać ? Chcieć być na TOPie w pilce to trzeba sprowadzać TOPowych zawodników, tak to sie niestety kręci, a nasze ostatnie transfery to jakiś niesmieszny żart. Nie kombinowalismy z pozycja "9" wydaliśmy raz, a konkretnie i kupiliśmy Suareza, tak samo trzeba zrobić w przypadku kreatora gry i prawego obrońcy. Kiedyś gralismy wychowankami, nie wydawalismy grubych milionow na transfery, ale te czasy juz minęły. Teraz jest taki czas w futbolu że bardzo ciezko kupic kogos dobrego za male pieniądze, a co raz wiecej klubow stać aby wydac duze pieniadze na transfer danego zawodnika takze jak chcemy liczyć sie w Europie to musimy sie wykosztowac, innej opcji nie ma. Kupujac takich zawodnikow jak ostatnio juz jestesmy w tyle kadrowo za Realem, PSG, City, Chelsea, Bayernem, Man Utd, a bedzie tylko gorzej. Sam Messi nie bedzie wiecznie wygrywał nam meczów, musi mieć pomoc ze strony jak sama nazwa wskazuje POMOCY także mam nadzieje ze w lecie wreszcie dojda do skutku z 2 wieksze transfery Barcelony bo co okienko wielkie kluby kupuja zawodników bardzo dobrych i perspektywicznych, zawodnikow ktorzg moga zrobić zawsze roznice, a Barca kupuje.... No wlasnie kogo ?! Ehh

0

@bixmix w środku był taki lej po bombie że aż przecierałem oczy ze zdumienia, Meunier ogrywa Neya i idzie sobie przez nas środek kompletnie nie atakowany, Iniesta 6 m za nim truchcikiem. Busi to chyba jeszcze pressing zakładał bo go w kadrze nie widziałem, przy każdej kontrze tej dwójki nie było i obrona została sama, Leo niestety wczoraj zawiódł i to bardzo a tą stratą przy bramce Draxlera podsumował swoją grę. Co najgorsze zaraz potem stracił jeszcze raz jak junior, na szczęście bez konsekwencji. Może nie iść, można mieć zły dzień ale przynajmniej mógłby nie sabotować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?