La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1634 Culés

konto usunięte

2

My mamy w pamięci wielka Barce, ale do cholery tego teamu już nie ma. W tym sezonie obejrzałem zresztą jak zawsze wszystkie mecze i naprawdę w niemal każdym przeciwnik stwarzal groźne sytuacje. Mecz z City na wyjeździe czy tez dwu mecz z Atletico pokazał jak łatwo stworzyć zagrożenie pod naszą bramką. Wczoraj druga linia po raz kolejny nie istniała po prostu czlapaki jakieś. I do tego Messi którego aż ciężko krytykować bo jest cudownym pilkarzem. Ale jak 4 graczy nie gra w odbiorze to czego się spodziewać? Pamietacie mecz z Betisem? To byla masakra ale skończyło sie 1 1 tylko ze wczoraj na przeciwko byl PSG. Przykro i smutno bardzo!

0

@Janiama No ciężko mamy grac jak Roberto pokazał że tylko chwile dawał radę na PO. Enrique bawił się w magia i chciał zrobić z typowego pomocnika obrońcę i już mamy jeden słaby punkt. Następny to wstawianie na siłę Gomesa jak nie złapał jeszcze rytmu. To nie tak wina naszych zawodników jak naszego trenera.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?