La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2116 Culés

konto usunięte

3

Zaraz mnie niektórzy wyśmieją, ale w tym meczu było widać brak nominalnego, urodzonego PO oraz "szóstki". Gomesa nie oceniam bo twierdzę, że może zostać dobrym grajkiem i może nawet u nas zrobi karierę, ale uważam, że to nie jest gracz na pozycję Xaviego gdzie mamy wielką dziurę. Poza Iniestą nie ma kto posyłać pił do przodu. Roberto z kolei niby umie zabezpieczyć tył (choć Di Maria robił z nim co chciał wczoraj), ale z przodu nie daje w ogóle nic. Było wiele okazji, że aż się prosiło o wrzutę, ale piłka wracała do tylu. Gdyby na jego miejscu był Alves (niestety odszedł) to jestem pewien że dograłby w pole karne. Latem zarząd będzie musiał się wykosztować na ŚP i PO bo to są nasze największe braki.

3

@sewerynVeB Roberto umie zabezpieczyć tył?? Błagam człowieku obudź się. To już nie jest śmieszne takie gadanie. Kolejny mecz pokazał, że tego nie potrafi!

konto usunięte

2

@sewerynVeB Tak zabezbieczał tyl, że di Maria odkrył najlepszy sposób gdzie przesyłać piłki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?