- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1397 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
7
Nie wiem jak to się stało, że po 4 latach wojny ruscy mają w Polsce w sondażach prawie 8%. To... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Safrani
48
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Giwera
18
Witam. Sen wygrał ze mną i przyznaje się bez bicia, że gdy La Rambla żyła meczem Korea... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1397 Culés
0
Warto sprowadzić samochód z Czech, Węgier, Słowacji czy Austrii?
0
@Vhaeraun Z Austrii jak najbardziej :) Parę osób w rodzinie zadowolone.
Słyszałem, że najlepsze auta jakie można sprowadzić z zza granicy to auta ze Szwajcarii ale, że ciężko...
1
@Vhaeraun W każdym miejscu możesz kupić albo sprawny albo zepsuty choćbyś sprowadzał z końca świata. Tak samo jak u nas albo gdziekolwiek indziej możesz trafić na kręcony licznik. Taka prawda..
0
@Vhaeraun Ja mam z Węgier Suzuki sprowadzone i bardzo sobie chwalę.
0
@SinMistico Austria i Szwajcaria dzięki ;)
Jaki jest serwis z samochodami w tych krajach?
0
@marcin000019 Wątpię żeby Szwajcarzy bawili się w kręcenie licznika są zbyt bogaci na takie pierdoły. Nieraz spotkałem się właśnie z taką opinią
0
@Vhaeraun W sensie ? Bo dzisiaj trochę nie kontaktuje... wiadomo po piątku ;)
Na pewno auta z Austrii i Szwajcarii bardzo zadbane i utrzymane (jak trafisz od prywatnej osoby bo reszta przedstawicieli czy komisów to wszędzie tak samo).
0
@Vhaeraun Popatrz na mobile.eu albo autoscout24.
Mój samochód - mondeo mk3 tata przywiózł z Niemiec w 2004 jako 2-latka. Ford właśnie rozpoczął 15 roczek, a nadal jest z naszą rodziną :-)
Bardzo jestem do niego przywiązany i choć czasem coś się zepsuje albo zużyje, to i tak lubię dźwięk tego silnika :-D
Gdybyś jeszcze myślał o innym kierunku, to ja polecam Litwę - autoplius :-)
0
@SinMistico Jak auto ze Szwajcarii to bierz tylko powypadkowe. Szwajcarzy raczej wola sprzedać po średniej cenie auto i kupić sobie nowe niż naprawiać. Ponadto auta że Szwajcarii mają zazwyczaj najlepsze wersje wyposazeniowe, niewiele lat (3-4 to norma). Jedyne problemy z opłatami, transportem, ale jak się ma głowę do tego lub (jak ja) kumpla który siedzi w tym biznesie to spokojnie da się sprowadzić. Niestety, opłaty przewozowe są dość spore. No ale warto zwłaszcza, że samochody o wiele tańsze używane i uszkodzone.