La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1123 Culés

1

W ogóle to dzisiaj premiera nowej części Greya. Wow, co się dzieje z tym światem?

13

@sebasek99 Łącze się w bóle ze wszystkimi facetami których ich kobiety zaciągnął na ten film w walentynki.

10

@blue_shark Im ktoś to wynagrodzi później ( ͡° ͜ʖ ͡°) Współczuje tym co musieli to samemu oglądać bo np. muszą recenzje zrobić.

1

@sebasek99 No też byłem zdziwiony, że jest druga część, ale wiadomo, $$$. Ja natomiast zamierzam obejrzeć wszystkie lub większość filmów z tegorocznych Oscarów, bo na razie w kinach nie ma jak dla mnie nic ciekawego.

1

@sebasek99 Ee tam, pierwszą część widziałam długo po premierze i stwierdzam, że film nie jest aż tak gówniany jak się wszędzie mówi. Co nie znaczy oczywiście, że jest też arcydziełem, ale zobaczyć można.

0

@blue_shark Oglądałem ten film z dziewczyną w domu. Szczerze? Najlepsza była przerwa, którą zrobiliśmy na numerek :D
Dla mnie ten film był żenujący.

1

@PatrychoO No w ten weekend, to opróćz Johna Wicka nic ciekawego nie wychodzi, ale w kinach jeszcze leci tamto tygodniowe McImperium i kilka ciekawych pozycji.

0

@sidzej Ja mu daje 3/10. Krytyka zasłużona, ale w porównaniu do książki, da się to przełknąć.

0

@sebasek99 Na filmwebie dałam chyba 5 z tego co pamiętam. Książki nie czytałam i też nie zamierzam, a drugą część może obejrzę kiedyś z nudów ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?