La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

konto usunięte

22

Jeszcze mecz się nie zaczął a tu już narzekanie. Umtiti ma w tym sezonie rozegrane we wszystkich rozgrywkach 1773 minut i też musi kiedyś odpocząć. Tylko spójrzcie na nasz terminarz w lutym, jak mocno jest napięty. I te komentarze - "O Mathieu, zawał murowany" itp. - śmieszne. Przed meczem z Eibar też był lament, że Mathieu od pierwszych minut i co? Zagrał najlepiej (nie mówię, że zagrał jakoś fenomenalnie, bo zdarzały mu się błędy) ze wszystkich naszych obrońców. Jeszcze Mathieu nic złego nie zrobił, a tu już się zaczyna. Poczekajcie do meczu, bo równie dobrze może Pique coś zawalić, a jakoś nikt na niego nie naskakuje.

konto usunięte

5

@BaroPodertos Bo Mathieu to kozioł ofiarny.

0

@BaroPodertos Jak dla mnie Mathieu to bardzo dobry zmiennik :)

konto usunięte

0

@BaroPodertos Co ciekawe, w tym samym czasie większość pieje z zachwytu z powodu gry Vidala który cóż... W defensywie nawet Neymar wygląda obecnie pewniej...

0

@BaroPodertos Czuję się wywołana do tablicy :D Bardzo lubię Mathieu, ale to dla mnie taki nowy Pinto - nigdy nie wiesz w jakiej będzie dyspozycji, więc stany przedzawałowe bardzo prawdopodobne :D Niemniej życzę mu udanego meczu :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?