La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1373 Culés

18

Ale czytam komentarze i młodzi ludzie tutaj mają ból d..masakra...Oczywiście wszystkie zespoły grające z Realem podkładają im się a z nami grają mecze życie.Real gra tylko wrzutkami a my kopiemy najpiękniejszą piłkę na ziemi...Ronaldo umie tylko dostawiać nogę a Leo czaruje aż niebo się rozświetla...masakra...dobrze że zaglądam teraz raz na dwa trzy dni bo wytrysk gimnazjalistów tutaj przerósł nawet i moje oczekiwania.

konto usunięte

4

@Klimach fan Chciałeś napisać ironicznie, a napisałeś samą prawdę. Cóż... :)

1

@Klimach fan Ku*wa gościu... Przed chwilą pisałeś jakieś pierdoły o złych transferach Barcelony i braku umiejętności trenerskich Lucho i o tym że Zidane jest od niego lepszym trenerem a teraz narzekasz na czyjś ból dupy :D Weź pomyśl zanim coś następnego napiszesz

konto usunięte

0

@Klimach fan Myślę, że tu nie tyle co gimnazjalistów, co wielu dorosłych ludzi z kompleksem Realu. Przykre, ale prawdziwe.

0

@rado_Barca Umiesz oddzielić dwie rzeczy?...napisałem tylko że Zidane dla mnie jest lepszym trenerem i mają lepszą pomoc czy to jest ból d?...chyba nie...nie piszę że mają farta i grają tylko wrzutki nie płacze tutaj...bo wiem że są klasowym zespołem i mają lepszą drużynę nić my i tyle...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?