La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1267 Culés

31

Kurde , bo wielu latach w końcu doczekałem się remontu mojego pokoju . Wyrzucając stare rzeczy(bo pokój ten miałem od podstawówki a już jestem na studiach) znalazłem album Ligi mistrzów z 2007-2008 roku . Przypomniały mi się czasy jak wymieniałem się z kolegami ,piłkarzami których mi brakowało . Niesamowicie go otworzyć i zobaczyć takich graczy jak Ronaldinho , Rafa Marquez , Inieste w bujnych ciemnych włosach czy Messiego w długich . Ten album jest pełny i mam nadzieje ze go sprzedam kiedyś za okrągła sumkę :D tak wyrzucając te stare rzeczy dopadła mnie nostalgia , szkoda ze te czasy w których wyjście na dwór było czymś wspaniałym już nie wrócą

0

@Janas11224 Ja pamiętam miałem taki z Euro 2000 pomarańczowy, ostatnio nawet go usilnie szukałem, ale niestety gdzieś przepadł wśród staroci ;/ Fajnie jest znaleźć takie rzeczy ;)

konto usunięte

1

@bixmix Ja w takich gratach znalazłem starą już Perfect - Twoja Era Muzyki. To CD dawano tylko nowym abonentom Ery w 1999. Działa bez zacięć po tylu latach. Stówkę spokojnie by dostał, ale nie oddam, zbyt dobry krążek, bym go sam nie słuchał. :D

0

@Janas11224 Kolego dzis czasy sie zmienily ogromnie. Kiedys kara bylo wyjscie na dwor, dzis karajac dziecko w ten sposob ucieszy sie - wiecej czasu na tablet czy komputer. Szkoda tylko tych mlodych.

0

@Janas11224 do Ricka Harrisona zadzwon moze je dobrze wyceni i cos zaproponuje:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?