La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1409 Culés

13

- Wszyscy we Francji powinni być szczęśliwi, że Ibrahimović przeszedł do Manchesteru United. Dzięki temu znów jest tam liga. Z nim jej nie było, było tylko PSG. Paryż wygrywał ligę, Puchar Francji, Puchar Ligi, Superpuchar... Wszystko, co tylko możliwe - mówi Mourinho.

Ciężko się nie zgodzić.

15

@SkalpelFCB Mi się wydaje, że to bardziej zasługa nowego trenera.

41

@SkalpelFCB Moim zdaniem to gruba przesada. Zlatan to niezły piłkarz ale nie aż tak, żeby za jego sprawą drużyna w której gra zmonopolizowała ligę. PSG gra słabo, ale raczej przez nowego trenera a nie brak Zlatana.

2

@Eleri Zważywszy na to, że Cavani jest w kapitalnej formie.

1

@Eleri Niezły? Bez jaj...

konto usunięte

0

@Eleri Zlatan był kluczowy dla sukcesów PSG dlatego, że trzymał szatnie za morde. Teraz brakuje takiej osoby i robią się jakieś dramy w szatni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?