La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1457 Culés

konto usunięte

1

Moje uszy przez Domagałe i jagode dzisiaj krwawiły. Masakra!

3

@MarioVeB! Dlaczego? Co masz konkretnie na myśli? Może nie były to wyżyny sztuki komentowania meczów, ale bez przesady.

konto usunięte

0

@MarioVeB! Schematyczny komentarz bez większych błędów merytorycznych. Gorzej jak ktoś chcę cudować i jakieś głupie wpadki zalicza...

1

@Eleri Komentowali jakby siedzieli w 2 innych pokojach. Od samego początku głupie gadanie nawet przy hymnie, później połowę się klocili kto jest kapitanem. Ten 1 cały czas gadał o Paco. Myślałem że posłucham Orłowskiego i jakiś fajnych ciekawostek. Tyle dobrze że przy bramkach były emocje za to dla nich plus :D



Pamiętacie może legendarny komentarz chyba klub sportu?

Na jeden rok jakaś telewizja miała wykupiony puchar króla wtedy marszcze rano wyskoczył Jak w sztukach walki i urwał mu głowę xd coś w ten deseń :D

konto usunięte

1

@MarioVeB! Pan Domagała debiutował w roli komentatora na nc+. Pewnie czuł jakiś stres co jest normalne i to oczywiste że jego komentarz nie mógłbyć idealny. A Jagoda to od zawsze był słabym komentatorem i tyle.

konto usunięte

0

@krzychu1526 Bez większych błędów? To, że Arda karnego strzelił słyszałem 4 razy Dużo błędów logicznych typu bramka na1:4 by coś im dała.

Merytorycznie do komentowania byli przygotowani słabo często mylili fakty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?